Fundacja Kapucyńska – pomoc potrzebującym, ubogim, bezdomnym

Pomagamy mądrze pomagać

Kapucyński Ośrodek Pomocy już zadaszony.

09.29.2017

Kapucyński Ośrodek Pomocy rośnie jak na drożdżach!  Widok budynku od ulicy Kapucyńskiej.

W ostatnich dniach września trwają już prace nad pokryciem dachu blachą miedzianą (wymóg konserwatora). Od ulicy Kapucyńskiej budowany jest nowy mur okalający teren. Wcześniej wykonana została zatoczka dla samochodów towarowych i nowy chodnik. Tamtędy będziemy wchodzić do nowej Jadłodajni. W październiku montowana będzie wentylacja mechaniczna i okna. Do zimy mamy nadzieję zakończyć prace na zewnątrz i zająć się pracami wewnątrz budynku.

Całość budowy to minimum 3 mln zł. W dalszym ciągu potrzebujemy Waszego wsparcia. Wierzymy, że z Bożą i Waszą pomocą zrealizujemy plan i zaczniemy pomagać w lepszych warunkach już na wiosnę 2018 roku!!!
Nr konta fundacji: 96103000190109853000306564.