Najczęściej kupowane

Wysyłka/odbiór zamówionych produktów

Dostawy zamówionego towaru realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, lub firmy kurierskiej w ciągu 3 dni roboczych od momentu wpływu środków za zamówienie na konto Fundacji.

Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem i według cennika Poczty Polskiej .

Istnieje możliwość odbioru osobistego na furcie klasztornej (Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów, ul. Kapucyńska 4 w Warszawie) w każdy czwartek, z wyjątkiem świąt, w godzinach 17:00 – 20:00.

Zaleca się zakup kilku produktów w jednym zamówieniu (tzw. koszyku), aby uniknąć powielania kosztów transportu. 1 zamówienie = 1 wysyłka.

O statusie przesyłki tj. realizacji lub wysłaniu klient będzie informowany e-mail.

W przypadku braku produktu w magazynie Klient otrzyma maila z informacją o opóźnieniu w realizacji zamówienia.

Za ewentualne opóźnienia w terminie dostawy przesyłki wynikające po stronie  wymienionych wyżej podmiotów Fundacja nie odpowiada.

Towar do wysyłki jest opakowany i zabezpieczony według standardów dostarczania przesyłek.

Paczki oklejone są taśmą zawierają logo Fundacji.

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

W przypadku znacznych uszkodzeniach przesyłki po sporządzeniu protokołu w obecności osoby dostarczającej odbiorca może odmówić jej przyjęcia.

O zaistniałym fakcie prosimy poinformować Fundację.