Szkolenie UNDP z zakresu zarządzania projektami

Mamy przyjemność poinformować, iż nasza Fundacja przystąpiła do szkolenia z programu Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej, zorganizowanego przez Agendę ONZ ds. Rozwoju w Polsce – UNDP Biuro Projektowe w Polsce.

 

Jest ono współfinansowane z funduszy strukturalnych w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet 1. „Zatrudnienie i integracja społeczna”, Działanie 1.2. „Wsparcie systemowe instytucji i integracji społecznej”.

 

Przedmiotem prowadzonych szkoleń, jest powiększenie wiedzy wolontariuszy w zakresie zarządzania projektami. Dzięki temu mają oni możliwość zdobycia wiedzy i praktycznych narzędzi, które przydają się podczas realizacji  projektów. Uczestnikami szkoleń są także wolontariusze należący do organizacji z którymi nasza Fundacja zawiązała projekt: Partnerstwo na rzecz wychodzenia z bezdomności. Wolontariusze uczestniczą w szkoleniu bezpłatnie, a trwa ono cztery dni. Poniżej kilka zdjęć z pierwszego zjazdu, który odbył się w dniach 28-29 listopada b.r. w Spale.

 

 

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.