Targi CSR

Fundacja Kapucyńska miała przyjemność gościć na Targach CSR, które odbyły się 29 marca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Na targach obecnych było 70 firm i organizacji, które przedstawiły swoje działania na rzecz pracowników, konsumentów, społeczeństwa czy środowiska naturalnego. Była to już czwarta edycja Targów, które są unikalną formą prezentowania dokonań firm i organizacji pozarządowych w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR).

Fundacja wspólnie z UNDP w ramach promocji ekonomii społecznej, zaprezentowała nasze partnerstwo na rzecz wychodzenia z bezdomności. Była to również doskonała szansa na ekspozycję naszych produktów wykonanych przez ludzi bezdomnych: różańców, bransoletek.

Fot.: G. Cichowicz