Nasz nowy projekt

Fundacja Kapucyńska rozpoczęła właśnie pracę nad nowym filmem.

Na razie pokazujemy tylko kilka zdjęć z planu, gdyż nasz projekt jest ściśle tajny :-)

Jego reżyserem jest Robert Sadownik a operatorem filmowym Marcin Gęsiarz. Spot zostanie pokazany, być może całkiem niedługo – zależy to bowiem jeszcze od wielu zmiennych. Pewne jest jednak to, że w pracę nad jego powstaniem, włączyła się już spora grupa osób: realizatorzy, wolontariusze oraz przede wszystkim główni aktorzy – osoby bezdomne z warszawskich ulic.

Pierwsze ujęcia powstały pod PKiN – w miejscu, gdzie problem bezdomności zwykle w dość jaskrawy sposób zderza się z warszawską codziennością. Więcej o naszym nowym dziele, powiemy już niedługo.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z pierwszego planu.