Życzenia Wielkanocne

Drodzy Wolontariusze, Darczyńcy i wszyscy Przyjaciele Fundacji Kapucyńskiej!

Nadszedł kolejny w naszym życiu Wieki Tydzień, czas zadumy i refleksji nad tym, co Jezus nasz Pan uczynił dla nas oraz nad tym, co my uczyniliśmy dla Jezusa. Przeżywamy Wielki Tydzień widząc Jego umęczone aż do śmierci na krzyżu ciało, ale przede wszystkim przeżywamy radość Jego zmartwychwstania.

zyczenia

Z okazji tego najważniejszego dla chrześcijan Święta, życzę Wam abyście w swojej pracy i zaangażowaniu zawsze spotykali w osobach, które wspieracie, Zmartwychwstałego Pana. Niech On w ten Niedzielny Wielkanocny poranek wleje w Wasze serca radość i miłość, którą tak szczodrze obdarzacie na co dzień najbardziej potrzebujących.

Życzę Wam także, aby Zmartwychwstały Jezus obdarzał Was swoją łaską na każdym miejscu do którego Was powołuje.
A przede wszystkim życzę Wam dobrego Wielkanocnego świętowania!

Pokój i Dobro

Marek Seretny