Niebawem Festyn św. Feliksa

Ruszyły przygotowania do Festynu św. Feliksa. W tym roku pieczę nad organizacją wydarzenia obejmie kapucyński Sekretariat Misyjny.

W czwartek (11 bm.) odbyło się spotkanie organizacyjne w trakcie, którego omówiono najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem imprezy. – Myślę, że warto zintegrować wszystkie wspólnoty i organizacje działające przy klasztorze braci kapucynów. Funkcjonujemy obok siebie, ale tak naprawdę mamy mało okazji do wspólnych spotkań i poznania się nawzajem – przyznała Anna Cicholska, główny inicjator Festynu św. Feliksa. Nic więc dziwnego, że w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Fundacji Kapucyńskiej, Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio i III Zakonu Franciszkańskiego. Nie zabrakło także osób z ramienia Jadłodajni Miodowa, Młodzieży Franciszkańskiej, Duszpasterstwa Powołań oraz wspólnoty studenckiej.

100_6834

Koordynujący przygotowania do festynu br. Łukasz Lewczuk na brak pracy nie będzie więc narzekał i jak zapewnia szczegóły związane z planem festynu poznamy niebawem. O przygotowaniach będziemy informowali na bieżąco. Przypominamy jednocześnie, że Festyn św. Feliksa odbędzie się już po raz trzeci – tradycyjnie na dziedzińcu Klasztoru Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Impreza zaplanowana jest na 26 maja.

(kn)

100_6763

 

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.