Życzenia bożonarodzeniowe

Drodzy Wolontariusze, Darczyńcy, Pracownicy i Przyjaciele Fundacji.

Jak co roku czekamy na narodzenie się Pana Jezusa w naszych sercach.
Czekamy aby zagościł również w naszych domach, biurach, miejscach w których spędzamy wspólnie czas.
Przede wszystkim, korzystając z tej okazji, chciałbym podziękować Wam wszystkim, że jesteście z nami, że nas wspieracie i czynicie dobro dla naszych bezdomnych braci.
Z okazji radości przyjścia Jezusa na świat, chciałbym życzyć Wam aby błogosławieństwo jakie z Nim się pojawia spływało na Was wszystkich każdego dnia.
Niech Jego światło rozjaśnia drogi, na które jesteście powołani.
Życzę Wam aby te Święta Bożego Narodzenia były dla Was czasem radości i nadziei a nadchodzący Nowy Rok każdego dnia przynosił szczęście jakie płynie z bycia przyjacielem naszego Boga.

Pax et Bonum
Marek Seretny
Prezes Fundacji

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim za okazaną życzliwość i pomoc w organizacji paczek świątecznych dla podopiecznych Fundacji.