Crusaders dla bezdomnych

Drużyna futbolu amerykańskiego – Crusaders Warszawa zorganizowała kolejną akcję wspierającą działania Fundacji Kapucyńskiej. Z każdego zakupionego karnetu na ich mecze w sezonie 2014, zostanie przekazane 10 zł na pomoc osobom bezdomnym.

Fundacja jest wdzięczna Crusaders za ich zaangażowanie i podejmowane inicjatywy, dzięki którym możemy wspólnie przeciwdziałać bezdomności i obniżać „ból” jej skutków. Przypomnijmy, że w lutym tego roku drużyna zorganizowała zbiórkę ubrań, w wyniku której do osób bezdomnych, w trakcie największych mrozów trafiły ciepłe kurtki, buty i inne chroniące ich przed zimnem ubrania.

A wszystko zaczęło się od spotkania Crusaders z podopiecznymi Fundacji dnia 19 stycznia (br) podczas „Bezdomnych spotkania z kulturą”. Razem spędzony czas oraz liczne rozmowy, przełożyły się na wzajemną sympatię. Bezdomni znaleźli w członkach drużyny zrozumienie i pomocne dłonie, a Crusaders z kolei nowych kibiców.

ZEG_3134a

Pierwszy mecz Crusaders w tym sezonie odbędzie się 1 maja, nie zabraknie na nim bezdomnych z Jadłodajni Miodowa, którzy jak przystało na kibiców będą aktywnie dopingować futbolistom.

3 creu

Zachęcamy do zakupu karty kibica 2014

karta cru

 

 

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.