Wkrótce IV edycja Festynu św. Feliksa

Przygotowania do Festynu św. Feliksa ruszyły. Odpowiedzialnym za organizację tegorocznej edycji wydarzenia jest studencka wspólnota Ruchu Światło-Życie.

W czwartek (8 bm.) odbyło się spotkanie, podczas którego omówiono najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem imprezy, a udział w nim wzięli przedstawiciele wspólnot i organizacji działających przy klasztorze braci kapucynów. Samo spotkanie jest świetnym pretekstem do bliższego poznania się nawzajem, bo choć na co dzień działamy obok siebie, to tak naprawdę niewiele wiemy o pozostałych wspólnotach.

W organizację Festynu włączyli się więc – poza Oazą – przedstawiciele Fundacji Kapucyńskiej, Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio, III Zakonu Franciszkańskiego , Wolontariatu Misyjnego oraz Duszpasterstwa Powołań.

Koordynatorzy przygotowań poszczególnych organizacji nie będą rzecz jasna mogli narzekać na brak pracy w ciągu najbliższych dni. Wraz ze świadomością, że do Festynu pozostał nieco ponad tydzień, gorączkowość organizacyjnych konwersacji rosła, jednak – Anna Niepiekło z Fundacji Kapucyńskiej – uspokaja: Nie pierwszy i – co chyba ważniejsze – nie ostatni raz organizujemy Festyn św. Feliksa. O dalszych przygotowaniach będziemy informowali na bieżąco.

Przypominamy jednocześnie, że wydarzenie odbędzie się już po raz czwarty, i będzie miało miejsce tradycyjnie na dziedzińcu klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów przy ul. Miodowej 13 w Warszawie. Impreza zaplanowana jest na 18 maja.

(mb)

Zdjęcia z III Festynu św. Feliksa

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.