Obdaruj najbliższych, pomagając innym

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym modlitwa przeplata się z życzeniami i upominkami, tworząc niepowtarzalną atmosferę pokoju i miłości. Jednak dla wielu osób to również czas szczególnego doświadczania samotności.

Chcemy im pomagać, pamiętając jak ważny jest cel i forma tej pomocy, dlatego jak co roku, przygotowaliśmy propozycję bożonarodzeniowego upominku, który jednocześnie wesprze najbardziej potrzebujących.

Nasza propozycja to szczególny podarunek dla Waszych najbliższych, zestaw:
Mydełko Nadzieja – cegiełka na budowę Kapucyńskiego Ośrodka Pomocy, oraz różaniec i kartka świąteczna fundacyjne produkty wykonane przez osoby bezdomne. Wyjątkowo w tym roku macie możliwość wybrania zawartości upominku świątecznego.

zestaw 

Dochód z bożonarodzeniowego zestawu zostanie w całości przeznaczony na budowę Kapucyńskiego Ośrodka Pomocy – miejsca, w którym ubodzy i bezdomni znajdą pomoc doraźną oraz wsparcie psychologiczne i duchowe.

Wszyscy zainteresowani świątecznym zestawem mogą go kupić do 22 grudnia 2014 r. w sklepiku internetowym fundacji: http://fundacja-kapucynska.org/sklepik/ , bezpośrednio przy furcie klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie przy ul. Miodowej (wejście od ul. Kapucyńskiej 4), w każdy czwartek w godz. 17:00-20:00 oraz w dniach 8 – 18 grudnia na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Barbakanie.

Oferta ważna jest do 22 grudnia 2014r.

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.