Fundacja Kapucyńska Partnerem V edycji Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy

debiuty_2014_fot-Mateusz-Stolarski-580x388

Zapraszamy na V edycję Koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. Data festiwalu nie jest przypadkowa. Święto Miłosierdzia Bożego związane jest z patronką wydarzenia. Choroba, jak i życie Moniki Brzozy było świadectwem ufności w miłosierdzie Boże – zapowiadają organizatorzy koncertu.

Podczas tegorocznych Debiutów nie tylko będzie można usłyszeć uwielbieniowy Soudarion, popowy Beu czy prezentujący reggae Good God. Festiwal Debiuty to przede wszystkim dobry przekaz. Podczas ponad dwu godzinnego koncertu nie zabraknie Dobrej Nowiny. Już dzisiaj kilkanaście żeńskich zakonów oraz męskie plutony różańcowe w całym kraju proszą w modlitwach Pana Boga o błogosławieństwo dla organizatorów i wszystkich, którzy pojawią się 12 kwietnia w Dobrym Miejscu.

„O tym jak mądrze pomagać i szerzyć miłość miłosierną opowiedzą nam przedstawiciele Fundacji Kapucyńskiej i Fundacji Otwarte Serce. Hasłem tegorocznego festiwalu jest:”Mnożymy Dobro” – mówią o V edycji Debiutów twórcy.

Koncert Debiuty po raz kolejny poprowadzi dziennikarz muzyczny Łukasz Sośniak. Zespoły ocenią jurorzy: Katarzyna Goszcz z Radia Warszawa, ks. Daniel Łuka z Edycji św.Pawła oraz Grzegorz Bociański – lider zespołu Katolika Front, dziennikarz radia Em Katowice. Wśród nagród dla zwycięzców konkursu znajdzie się m.in. wydanie płyty i występ na Festiwalu Campo Bosco w Czerwińsku.

Bilety na koncert Debiuty można zakupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl w cenie 10 zł.Dla osób, które nie będą mogły być w tym dniu w Stolicy przygotowana jest transmisja poprzez telewizję Dobre Media (www.dobremedia.org) oraz studio radiowe po 20.10 w Radiu Warszawa 106,2 fm (www.radiowarszawa.com.pl). Koncert Debiuty 2015 odbędzie się 12 kwietnia o 17.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Auli Bł.ks. Jerzego Popiełuszki przy ul. Dewajtis 3, wejście B, p. I.

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.