Inspiracje od Fundacji Kapucyńskiej na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Unikatowe upominki dostępne na stoisku Fundacji Kapucyńskiej, która już po raz kolejny gości na Jarmarku Bożonarodzeniowym „Barbakan rzemiosłem zdobiony” w dniach od 27 listopada do 6 stycznia.

Świąteczne kartki, świece z plastrów pszczelego wosku, różańce – wszystko ręcznie wykonane przez podopiecznych Fundacji Kapucyńskiej to tylko niektóre z nietuzinkowych pomysłów na Bożonarodzeniowy prezent. Zakup naszego asortymentu to możliwość wsparcia działalności Fundacji Kapucyńskiej oraz budowy Kapucyńskiego Ośrodka Pomocy, która rusza już niebawem.

Zapraszamy serdecznie do wsparcia i szukania podarunkowych inspiracji. Rok Miłosierdzia ogłoszony przez Papieża Franciszka od 8 grudnia to tylko jeden z powodów by nas odwiedzić i podzielić się miłością z potrzebującymi.

jarmark-slider