Pomysł na upominek

Jak co roku przygotowaliśmy propozycję bożonarodzeniowego upominku, który jednocześnie wesprze najbardziej potrzebujących.

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym modlitwa przeplata się z życzeniami i upominkami, tworząc niepowtarzalną atmosferę pokoju i miłości. Jednak dla wielu osób to również czas szczególnego doświadczania samotności. Chcemy im pomagać, pamiętając jak ważny jest cel i forma tej pomocy.

Nasza propozycja to szczególny podarunek dla Waszych najbliższych, czyli zestaw: Mydełko Nadzieja – cegiełka na budowę Kapucyńskiego Ośrodka Pomocy, oraz różaniec i świece z plastrów wosku pszczelego, wykonane przez podopiecznych Fundacji, na piątkowych spotkaniach „Przystanek Miodowa”.

Wyjątkowo w tym roku macie możliwość wybrania zawartości upominku świątecznego.

Dochód z bożonarodzeniowego zestawu zostanie w całości przeznaczony na budowę Kapucyńskiego Ośrodka Pomocy – miejsca, w którym ubodzy i bezdomni znajdą pomoc doraźną oraz wsparcie psychologiczne i duchowe.

Wszyscy zainteresowani świątecznym zestawem mogą go kupić do 21 grudnia 2015 r. w sklepiku internetowym lub bezpośrednio na furcie klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie przy ul. Kapucyńskiej 4, oraz na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Barbakanie w Warszawie od 27 listopada 2015 do 6 stycznia 2016 r.

zestaw-combo2015

 

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.