Wesprzyj Dom bł. Aniceta

Ogromnie się cieszymy, że w końcu mamy Dom, w którym możemy pomagać osobom bezdomnym bądź zagrożonym bezdomnością. Stajemy zarazem przez poważnym wyzwaniem, aby go utrzymać.  Dlatego prosimy, wesprzyjcie nas w opłaceniu rachunków. Miesięczne opłaty za prąd, gaz, wodę i wywóz śmieci i odpadków może nas kosztować ponad 10 tys. zł.

Gotowanie obiadów kosztuje jakieś 18- 20 tys. zł miesięcznie.

Od września 2018 r. działamy pełną parą w nowym Domu. Świetnie się tutaj pracuje w nowej przestronnej nowoczesnej kuchni. Od 8 rano codziennie od 4 do 8 osób poświęca wolontaryjnie swój czas, aby ugotować  300l treściwej, pysznej zupy. Zwykle głodni jedzą w trzech turach. Dostają też dokładki i jedzenie na wynos. Stołuje się u nas 200- 300 osób dziennie.

Działa też punkt wydawania odzieży, który przez miesiąc czasu ubrał już pewnie ponad 250 osób. W punkcie pomocy medycznej,  lekarze i pielęgniarki wolontariusze przyjmują potrzebujących.

W jadłodajni w środy, czwartki o godz. 18 odbywają się wieczorne spotkania, na które przychodzi od 80 do ponad stu bezdomnych. W piątki po obiedzie działa Manufaktura Miodowa, czyli nasze rękodzielnicze spotkania.  Na piętrze mamy komfortową rozmównicę i salę spotkań grupowych oraz biura.

POMÓŻCIE nam budować wspólnotę i dawać namiastkę domu, tym którzy go stracili!!! Każda złotówka pomaga!
Nasze konto: 96103000190109853000306564
Citibank Handlowy

dopisek „utrzymanie Domu”

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.