Artyści dla Bezdomnych 2019

15 czerwca na dziedzińcu Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów przy ul. Miodowej mieliśmy okazję posłuchać niesamowitych koncertów, świadectw oraz historii o bł. Anicecie Koplińskim, patronie naszej fundacji.

Po raz kolejny uczciliśmy imieniny i działalność błogosławionego kapucyna. Z tej okazji zaprosiliśmy znanych i lubianych aktorów i muzyków, tak jak to robił bł. Anicet. Całe wydarzenie poprowadził nasz fundator Radosław Pazura. Brama na dziedziniec była otwarta dla wszystkich ale przede wszystkim dla osób bezdomnych, ubogich i potrzebujących, tych którzy czują się związani z Domem prowadzonym przez braci kapucynów i tych którzy byli u nas po raz pierwszy.

 

 

 

 

 

Jedliśmy pyszne jedzenie dzięki naszym darczyńcom. Posiłkiem częstowali: Dorota Chotecka, Dariusz Kowalski, Kasia Ankudowicz, Rafał Sisicki.

 

 

 

 

 

Muzycznie zadbali o nas wspaniali artyści: Waldemar Bieniak, który również opowiedział nam historię swojego nawrócenia. Byli z nami również: zespół Pelikan, duet Teściowa Śpiewa, zespół Luźny Skład, z rockowym graniem, oraz najmłodszy artysta – Nikodem, który jest mistrzem grania na akordeonie. Na koniec ze swoim repertuarem wystąpił znany naszej publiczności kataryniarz Jan.

 

Mieliśmy również okazję robić ogromne bańki mydlane, dzięki Sztuce Tworzenia oraz nauczyć się kroków swinga dzięki Agacie i Szczepanowi.

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy,
w sierpniu Jadłodajnia bł. Aniceta Koplińskiego jest zamknięta.

Zapraszamy ponownie od dn. 1 września 2022 r.