Pierwsze Urodziny Domu bł. Aniceta Jałmużnika Warszawy

Minął rok od otwarcia Domu był. Aniceta Jałmużnika Warszawy. W sobotę, 21 września, wspólnie z osobami bezdomnymi, ubogimi, wolontariuszami i dobrodziejami świętowaliśmy pierwszy rok funkcjonowania nowego miejsca. Było mnóstwo pysznego jedzenia, ogromny i piękny urodzinowy tort oraz podziękowania ze strony Braci Mniejszych Kapucynów, które przekazał gwardian o. Kazimierz Synowczyk. A o minionym roku opowiedział Radosław Pazura, fundator fundacji. Na zakończenie wydarzenia zagrał dla nas Janek Kataryniarz. Byli nami również nasi przyjaciele Adam Woronowicz, Krzysztof Ziemiec z Małżonką oraz darczyńcy i nasi wspaniali Wolontariusze.
Zdjęcia wykonał Marcin Jurkiewicz.

Karolina Lewczuk