Prezenty świąteczne dla osób bez domu

Również w tym roku przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia poprzez zbiórkę przydatnych produktów dla osób bez domu. 21 grudnia zorganizujemy spotkanie wigilijne w trakcie, którego obdarujemy osoby bezdomne prezentami, chcemy aby w czasie świątecznym nikt nie czuł się zapomniany, czy samotny.

Każdy może włączyć się w przygotowanie świątecznych prezentów dla osób bez domu, wystarczy kupić i przynieść wymienione na plakacie produkty lub sfinansować zakup produktów przez wybór propozycji ze strony internetowej Fundacji Kapucyńskiej pod linkiem: https://fundacja-kapucynska.org/sklepik/

Produkty do paczek można przynieść do Domu bł. Aniceta Jałmużnika Warszawy, ul. Kapucyńska 4. Rzeczy przyjmujemy każdego dnia (od poniedziałku do niedzieli) od 8.00 do 13.30 lub w środy i czwartki od 8.00 do 20.00.

Karolina Lewczuk