Spotkanie opłatkowe dla Wolontariuszy Domu bł. Aniceta

Naszą siłą są Wolontariusze! To Oni przygotowują codzienny posiłek dla osób bez domu, przygotowują posiłki na wieczorne spotkania i każdego dnia można liczyć na ich pomoc.

Bracia Kapucyni i pracownicy Fundacji tego dnia dziękowali za wszelką pomoc i zaangażowanie Wolontariuszy w działania na rzecz osób bezdomnych. Niedzielny wieczór 19 styczna był wyjątkowy, ponieważ udało się zaprosić i usiąść razem przy stole z osobami, które na co dzień zaangażowane są w działania w kuchni dla osób bezdomnych. Niesamowita atmosfera, życzenia i mnóstwo miłych słów wypełniły ten styczniowy wieczór. Dziękujemy za to, że wspólnie możemy czynić dobro!

Karolina Lewczuk