Przygotowania do akcji BEZDOMNI DLA BEZIMIENNYCH – AKTUALIZACJA

‼ Przygotowania do akcji BEZDOMNI DLA BEZIMIENNYCH ‼
🌹 AKTUALIZACJA 🌹
Szanowni, 30 września uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów akcji BEZDOMNI DLA BEZIMIENNYCH. W związku z tym, chcielibyśmy Wam powiedzieć, jak sytuacja wygląda na ten moment:
💪 do tej pory zebraliśmy 2270 zł (można cały czas wesprzeć akcję klikając w link: https://fundacja-kapucynska.org/…/krzyz-na-groby-do…/)
💪 kupiliśmy 70 krzyży za 2 658 zł (by wymienić te poniszczone przez warunki atmosferyczne)
💪 dostaniemy 200 doniczek chryzantem na groby od Pana Wojciecha Krzyżanowskiego
💪 dostaniemy od dyrektora Cmentarza Południowego kilkadziesiąt krzyży (by wymienić te poniszczone przez warunki atmosferyczne)
💪 powoli zbiera nam się cała ekipa, która będzie z nami pracowała tego dnia
💪 sprzątamy w ostatnim tygodniu października
🤔 potrzebujemy około 200 zniczy (dokupimy je za pieniądze ze zbiórki)
🤔 zadbamy też o prowiant dla wszystkich pracujących na cmentarzu
🤔 zorganizujemy transport kwiatów, krzyży, ludzi
🤔 zadbamy o fotorelację z wydarzenia
Już po raz ósmy, pod koniec października, Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego, zorganizuje akcję Bezdomni dla Bezimiennych. Podopieczni Fundacji wraz z bratem i wolontariuszami udadzą się na Cmentarz Południowy w Antoninowie pod Warszawą, by posprzątać groby nieznanych zmarłych tzw. NN (nomen nescio – imienia nie znam, można dopowiedzieć, historii życia też nie.)