Crowdfunding

All our charity activities will be better with your donation. We call on fundraising from anything that you can.
Learn More

GIVE SCHOLARSHIP

We think that education is best way to help needy. You are nonprofit organization, NGO, if you can, let do it.
Learn More

Contribute on my charity work by your donation. Thanks for your heart ♥.

our causes

Raise your funds for a cause that you care

Our projects

Events

What people say

Izabela Kozłowska
Na pierwszy rzut oka Fundacja Kapucyńska jest jedną z wielu, które pomagają osobom bezdomnym, ubogim. Tymczasem jest wyjątkowa. Na pierwszym miejscu stawia pana Boga i człowieka. Pracownicy, wolontariusze wkładają ogromne serce, aby każdy podopieczny czuł się dobrze, aby wiedział, że jest ktoś na kogo może liczyć i dla kogo jest ważny. Nic dziwnego, że dzięki temu osoby bezdomne przełamują się i dzielą swoimi problemami. Nikt w Fundacji nie jest dla profitów. Największą zapłata za niesioną pomoc jest szczery uśmiech podopiecznych.
Filip Pietkiewicz
Fundacja Kapucyńska pozwala nam, wolontariuszom, wziąć udział w autentycznym spotkaniu z człowiekiem z pozoru tylko innym, z bezdomnym. Daje możliwość skonfrontowania swoich wyobrażeń z rzeczywistością, zweryfikowania stereotypu. Sądzę, że największym beneficjentem tych spotkań jesteśmy my sami, którzy przychodzimy tutaj pomagać. Te spotkania stanowią nieustanną inspirację do aktywnego życia i pozwalają w naszej, nieco pogubionej cywilizacji, odnaleźć właściwą miarę rzeczy.