Pomóż nam mądrze pomagać

Fundacja Kapucyńska powstała w 2010 r. z inicjatywy Braci Mniejszych Kapucynów z Warszawy oraz ludzi świeckich. Fundatorem Fundacji jest Radosław Pazura.

Dom bł. Aniceta Jałmużnika Warszawy działa od września 2018 roku. Codziennie wydajemy kawę i herbatę oraz ciepły, treściwy obiad.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej o Fundacji

Jak działamy?

Trzy razy w tygodniu organizujemy spotkania dla naszych podopiecznych. Podczas nich bezdomni i ubodzy mają spotkania z kulturą, w czasie których spotykają się z artystami, słuchają koncertów itp. W Domu bł. Aniceta działa również Manufaktura Kapucyńska, w ramach której bezdomni tworzą rękodzieło, które można kupić w naszym sklepiku i w ten sposób wesprzeć Fundację.

Chcemy stale usprawniać i przede wszystkim utrzymać funkcjonowanie Domu bł. Aniceta.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej o naszych projektach

Liczby:

W ciągu roku:

• współpracuje z nami 80 wolontariuszy
  • organizujemy około 130 spotkań dla bezdomnych

Wydajemy :

• 100 200 litrów zupy
  • 50 000 kanapek
  • 18 000 kaw

Jak możesz nam pomóc?

Nasze działania możesz wesprzeć przez: